بازگشت پیر مرد گمشده پس از 9 روز به آغوش خانواده


به گزارش سایت خبری مرودشت نا، مهدی سلمانی معاون اداره بهزیستی جهرم در گفت‌وگو با خبرنگار پسین جهرم گفت: با اطلاع اهالی شهر خاوران مبنی بر سرگردان بودن یک پیرمرد 75 ساله در این شهر که دارای مشکل شنوایی و تکلم نیز بوده است پیگیری برای شناسایی خانواده وی در دستور کار قرار می‌گیرد.
وی افزود: با سپری شدن مراحل قانونی توسط نیروی انتظامی و دادستانی جهت تشخیص هویت این پیرمرد مراحل جست‌وجوی خانواده وی توسط بهزیستی جهرم آغاز می‌شود.
معاون اداره بهزیستی جهرم بیان کرد: برای به دست آوردن سر نخ از خانواده این پیرمرد، جست‌وجو از شهر خاوران آغاز و پس از ناامیدی از وجود خانواده او در این شهر و برای پیدا کردن نشانی از وابستگان به شهرستان‌های سروستان و خرامه ادامه پیدا می‌کند.
وی اظهارکرد: با سرزدن از روستاها و پرس و جو از اشخاص مختلف و همچنین راهنمایی پیرمرد گمشده، این جست‌وجو به شهرستان مرودشت ختم شده و بالاخره پس از چهار روز تلاش شبانه‌روزی این پیرمرد پس از 9 روز به خانواده‌اش تحویل داده می‌شود.
سلمانی گفت: تلاش و پیگیری پرسنل بهزیستی جهرم که خوشحالی خانواده  فرد گمشده را به همراه داشت مورد تقدیر مسئولان شهرستان مرودشت قرار گرفت.
منبع:مرودشت نا
 
 
 
 
 
 
 
86072170 - 86072181
ساعت تماس: همه روزه از شنبه تا چهار شنبه 9 تا 17
Info@bagps.ir
تلفن مستقیم : 09389161121
جوابگویی همه روزه حتی در ساعات غیر اداری و ایام تعطیل
سامانه پیامک 10002817
صفحه آپارات گروه مهندسی همگام
گروه مهندسی همگام
ردیاب خودرو ضد آب و گرد و غبار مدل HGM-01 ردیاب خودرو آهنربایی ضد آب و گرد و غبار مدلHGM-03S ردیاب  خودرو آهنربایی ضد آب و گرد و غبار مدلHGM-03K ردیاب کارمندان ، بازاریابان و ویزیتور ها مدل HGM-07 ردیاب ویژه کودکان و دانش آموزان مدل HGM-09 ردیاب ویژه بیماران آلزایمری و سالمندان مدل HGM-07B ردیاب خودرو هوشمند مدل HGM-06E
ویدئو پرژکتور اندرویدی  سه بعدی ، قابل حمل مدل HGM-P3 ردیاب خودرو با قابلیت دیاگ خودرو مدل HGM-230 ردیاب هوشمند با قابلیت شنود مدل HGM-06N ویدئو پروژکتر اندرویدی جیبی مدل HGM-P8 دوربین هوشمند وایرلس جهت مصارف خانگی و اداری مدل HGM-08 پاور بانک Maxco دارای 10400 میلی آمپر ظرفیت مدل HGM-T5 لامپ LED بلوتوثی با قابلیت تغییر رنگ مدل HGM-L4
دانلود تائیدیه شرکتJimi Electronic به گروه مهندسی همگام به عنوان نماینده انحصاری در ایران نمایش تائیدیه شرکتJimi Electronic به گروه مهندسی همگام به عنوان نماینده انحصاری در ایران.
گروه مهندسی همگام نماینده انحصاری Concox درایران
گروه مهندسی همگام نماینده انحصاری Jimi Electronic درایران
مجوزها
نقشه سایت
آدرس گروه فنی همگام در نقشه
نمونه کارها
concox