بازگشت پیر مرد گمشده پس از 9 روز به آغوش خانواده


به گزارش سایت خبری مرودشت نا، مهدی سلمانی معاون اداره بهزیستی جهرم در گفت‌وگو با خبرنگار پسین جهرم گفت: با اطلاع اهالی شهر خاوران مبنی بر سرگردان بودن یک پیرمرد 75 ساله در این شهر که دارای مشکل شنوایی و تکلم نیز بوده است پیگیری برای شناسایی خانواده وی در دستور کار قرار می‌گیرد.
وی افزود: با سپری شدن مراحل قانونی توسط نیروی انتظامی و دادستانی جهت تشخیص هویت این پیرمرد مراحل جست‌وجوی خانواده وی توسط بهزیستی جهرم آغاز می‌شود.
معاون اداره بهزیستی جهرم بیان کرد: برای به دست آوردن سر نخ از خانواده این پیرمرد، جست‌وجو از شهر خاوران آغاز و پس از ناامیدی از وجود خانواده او در این شهر و برای پیدا کردن نشانی از وابستگان به شهرستان‌های سروستان و خرامه ادامه پیدا می‌کند.
وی اظهارکرد: با سرزدن از روستاها و پرس و جو از اشخاص مختلف و همچنین راهنمایی پیرمرد گمشده، این جست‌وجو به شهرستان مرودشت ختم شده و بالاخره پس از چهار روز تلاش شبانه‌روزی این پیرمرد پس از 9 روز به خانواده‌اش تحویل داده می‌شود.
سلمانی گفت: تلاش و پیگیری پرسنل بهزیستی جهرم که خوشحالی خانواده  فرد گمشده را به همراه داشت مورد تقدیر مسئولان شهرستان مرودشت قرار گرفت.
منبع:مرودشت نا
 
 
 
 
 
 
 
86072170 - 86072181
ساعت تماس: همه روزه از شنبه تا چهار شنبه 9 تا 17
Info@bagps.ir
تلفن مستقیم : 09389161121
جوابگویی همه روزه حتی در ساعات غیر اداری و ایام تعطیل
سامانه پیامک 10002817
صفحه آپارات گروه مهندسی همگام
گروه مهندسی همگام
ردیاب خودرو ضد آب و گرد و غبار مدل HGM-01 ردیاب خودرو آهنربایی ضد آب و گرد و غبار مدلHGM-03S ردیاب  خودرو آهنربایی ضد آب و گرد و غبار مدلHGM-03K ردیاب کارمندان ، بازاریابان و ویزیتور ها مدل HGM-07 ردیاب ویژه کودکان و دانش آموزان مدل HGM-09 ردیاب ویژه بیماران آلزایمری و سالمندان مدل HGM-07B ردیاب خودرو هوشمند مدل HGM-06E
ویدئو پرژکتور اندرویدی  سه بعدی ، قابل حمل مدل HGM-P3 ردیاب خودرو با قابلیت دیاگ خودرو مدل HGM-230 ردیاب هوشمند با قابلیت شنود مدل HGM-06N ویدئو پروژکتر اندرویدی جیبی مدل HGM-P8 دوربین هوشمند وایرلس جهت مصارف خانگی و اداری مدل HGM-08 پاور بانک Maxco دارای 10400 میلی آمپر ظرفیت مدل HGM-T5 لامپ LED بلوتوثی با قابلیت تغییر رنگ مدل HGM-L4
گروه مهندسی همگام نماینده انحصاری Concox درایران
گروه مهندسی همگام نماینده انحصاری Jimi Electronic درایران
مجوزها
نقشه سایت
آدرس گروه فنی همگام در نقشه
نمونه کارها
concox