ردیاب خودرو ،
ضد آب و گرد وغبار مدل HGM-01

ردیاب (G.P.S) خودرو HGM-01  یک دستگاه قدرتمند و کارآمد می باشد که برای ردیابی موتور سیکلت،ردیابی ماشین،ردیابی انواع خودرو،ردیابی مینی بوس،ردیابی اتوبوس، ردیابی کامیون،ردیابی تریلی و حتی ردیابی دوچرخه  و دیگر وسایل نقلیه رایج طراحی شده است.
ردیاب خودرو مدل HGM-01 در برابر آب و گرد و غبار مقاوم می باشد. در صورت به سرقت رفتن خودرو با استفاده از اپلیکیشن موبايل، ويا از طريق صفحات وب و همچنین ارسال پیامک از سمت شما، شما می توانید محل دقیق وسیله نقلیه خود را بر روی نقشه پیدا کنید.
حتی اگر دستگاه در حال حرکت است شما میتوانید از طریق ردیاب خودرو ،قدم به قدم مسیر حرکت خودرو را تعقیب نمایید.
اگر خودرو جابجا شد ویا روشن شد با ارسال پیامک به شما اطلاع داده میشود و مسیری که خودرو در حال حرکت است به شما گزارش داده میشود.
قابلیت ها ی قدرتمند و خوبی این ردیاب دارد که برای آشنا شدن با این قابلیتها بر روی ردیاب خودرو ضد آب گرد و غبار مدل HGM-01  کلیک کنید.
ردیاب  خودرو آهنربایی ضد آب و گرد و غبار
باتری 5200 میلی آمپر
مدلHGM-03S
ردیاب  خودرو و وسایل خاص (ردیاب مگنتی ) (جی پی اس ) HGM-03S با استفاده از طراحی قوی آهنربایی به راحتی نصب می شود. استاندارد IP65 امکان کار کردن دستگاه در شرایط بد جوی را فراهم می کند. دستگاه GPS با بهره گیری از باطری داخلی آن ، برای ردیابی دارایی های با ارزش ،انواع کانتینر های حمل و نقل ، وسایل نقلیه، محموله، مسابقات موتور سواری (برای تشخیص مسیر و ثبت سرعت ) و ... قابل استفاده است. با استفاده از تکنولوژی های GSM+GPRS+GPS  ، ردیاب می تواند مسیر یابی را با دقت و سرعت بالا انجام دهد.ردیاب HGM-03S در برابر آب و گرد و غبار مقاوم می باشد.
ردیاب خودرو آهنربایی ضد آب و گرد و غبار
باطری 2600 میلی آمپری
مدل HGM-03K

ردیاب خودرو آهنربایی ضد آب و گرد و غبار مدل HGM-03K با استفاده از طراحی قوی آهنربایی به راحتی نصب می شود. استاندارد IP65 امکان کار کردن دستگاه در شرایط بد جوی را فراهم می کند. دستگاه GPS با بهره گیری از باطری داخلی آن ، برای ردیابی دارایی های با ارزش ،انواع کانتینر های حمل و نقل ، وسایل نقلیه، محموله، مسابقات موتور سواری (برای تشخیص مسیر و ثبت سرعت ) و ... قابل استفاده است. با استفاده از تکنولوژی های GSM+GPRS+GPS  ، ردیاب می تواند مسیر یابی را با دقت و سرعت بالا انجام دهد.ردیاب HGM-03S در برابر آب و گرد و غبار مقاوم می باشد. در صورت به سرقت رفتن وسایلی که این ردیاب در آن تعبیه شده است  با استفاده از اپلیکیشن موبایل ،صفحات وب و همچنین ارسال پیامک از سمت دستگاه شما می توانید محل دقیق وسیله را بر روی نقشه پیدا کنید.
ردیاب کارمندان ، بازاریابان و ویزیتور ها
مدل HGM-07

ردیاب تلفنی HGM-07 برای ردیابی کارمندان ،ردیابی ویزیتور ها ، سفر و ماموریت های کاری قابل استفاده می باشد.با استفاده از این ردیاب شما قادر به مشاهده و کنترل مکان جغرافیایی کارمند وهمینطور ردیابی کارمند ،ردیابی ویزیتور،ردیابی راننده و یا ردیابی موتور سوار شرکت خود می باشید.با استفاده از این ردیاب شما قادر به برقررای تماس با کارمندان خود می باشید.همچنین در مواقعی که کارمندان ،ویزیتورها ،تحصیلداران را به ماموریت خارج از حوزه شرکت یا کمپانی خود فرستادند با استفاده از ردیاب میتوانند کارمندان،تحصیلداران ،ویزیتورها را به صورت کامل تحت نظر و کنترل بگیرند.
ردیاب ویژه کودکان و دانش آموزان
مدل HGM-09

عمده نگرانی والدین مربوط به زمان بازگشت دانش آموز از مدرسه می باشد. با استفاده از ردیاب HGM-09  والدین می توانند بطور مستقیم از موقعیت مکانی دانش آموز مطلع شوند.با استفاده از این ردیاب والدین قادر خواهند بود مسیر رفت و برگشت دانش آموز را به عنوان یک محدوده جغرافیایی به دستگاه معرفی نمایند و به محض خروج دانش آموز از این محدوده بوسیله یک پیام مطلع شوند. همچنین این گوشی دارای قابلیت های SOS(درخواست کمک اضطرای) ، ذخیره سازی شماره تماس های اعضای خانواده می باشد و از بر قراری تماس های ورودی ناشناس جلوگیری می کند. این گوشی یک محافظ شخصی ایده آل برای دانش آموزان مقاطع ابتدایی می باشد. سه شماره تماس اضطراری بر  روی دستگاه قابل تعریف می باشند.
ردیاب ویژه بیماران آلزایمری و سالمندان
ردیاب مدل HGM-07B

امروزه درصد قابل توجهی از جمعیت کشور را بیماران و سالمندان تشکیل می دهند.  یکی از بیماری های مرسوم که ممکن است این افراد دچار آن شوند، بیماری آلزایمر می باشد. با استفاده از ردیاب HGM-07Bاعضای خانواده می توانند بطور مستقیم از موقعیت مکانی بیمار و یا شخص سالمند  مطلع شوند تا در صورت خروج وی از منزل یا فراموشی مسیر برگشت  به راحتی فرد مورد نظر را پیدا کنند. با استفاده از این ردیاب خانواده ها  قادر خواهند بود با تعریف یک محدوده مشخص جغرافیایی  بیمار و یا سالمند را زیر نظر داشته باشند  و به محض خروج  آنها از این محدوده بوسیله یک پیام مطلع شوند.
ردیاب خودرو
ردیاب خودرو هوشمند
ردیاب خودرو مدل HGM-06E
دیاب (جی پی اس ) خودرو HGM-06E  یک دستگاه هوشمند، قدرتمند و کارامد می باشد که برای ردیابی موتور سیکلت،ردیابی  ماشین،ردیابی انواع خودرو، ردیابی مینی بوس،ردیابی اتوبوس،ردیابی کامیون، طراحی شده است. ولتاژ کاری این ردیاب  7.5 تا 90 VDC  می باشد که برای تمامی وسایل نقلیه قابل استفاده است.با استفاده از تکنولوژی های GSM+GPRS+GPS و 3G  ، ردیاب می تواند مسیر یابی را با دقت و سرعت بالا انجام دهدو در ردیابی خودرو ،ردیابی موتور سیکلت،ردیابی  ماشین،ردیابی انواع خودرو، ردیابی مینی بوس،ردیابی اتوبوس،ردیابی کامیون ،ردیابی خودرو پلیس ، ردیابی خودرو آمبولانس ،ردیابی خودرو .در صورت به سرقت رفتن خودرو با استفاده از اپلیکیشن موبایل،صفحات وب و همچنین ارسال پیامک از سمت دستگاه شما می توانید محل دقیق وسیله نقلیه خود را به واسطه ردیاب خودرو بر روی نقشه پیدا کنید.
ویدئو پرژکتور، اندرویدی  سه بعدی ، قابل حمل
مدل HGM-P3

دستگاه ویدئو پروژکتور HGM-P3  اولین و تنها ویدئو پروژکتور دارای سیستم عامل اندروید در ایران بوده و توانایی پخش تصاویر سه بعدی را نیز دارد.
این ویدئو پروژکتور که تنها 400 گرم وزن دارد قابل حمل بوده و به شبکه بی سیم نیز به صورت مستقیم متصل می شود. با استفاده ازسیستم عامل موجود بر روی این پروژکتور قابلیت ادیت و ویرایش فایل های افیس را دارا می باشید و هر کجا و هر زمان میتوانید تصاویری زیبا و استثنائی خلق کنید.
این دستگاه از ورودی HDMI , USB , Micro SD , VGA پشتیبانی میکند.
ردیاب خودرو ، با قابلیت دیاگ خودرو
مدل HGM-230

ردیاب (جی پی اس ) خودرو HGM-230  یک دستگاه هوشمند، قدرتمند و کارامد می باشد که دارای قابلیت دیاگ وسیله نفلیه شماست برای موتور سیکلت، ماشین، انواع خودرو، مینی بوس، اتوبوس، کامیون، تریلیشده است. ولتاژ کاری این ردیاب  7.5 تا 90 VDC  می باشد که برای تمامی وسایل نقلیه قابل استفاده است.با استفاده از تکنولوژی های GSM+GPRS+GPS ، ردیاب می تواند مسیر یابی را با دقت و سرعت بالا انجام دهد.
ردیاب هوشمند ، با قابلیت شنود
مدل HGM-06N

دیاب (جی پی اس ) خودرو HGM-06N  یک دستگاه هوشمند، قدرتمند و کارامد می باشد که برای موتور سیکلت، ماشین، انواع خودرو، مینی بوس، اتوبوس، کامیون، تریلی شده است. ولتاژ کاری این ردیاب  7.5 تا 90 VDC  می باشد که برای تمامی وسایل نقلیه قابل استفاده است.با استفاده از تکنولوژی های GSM+GPRS+GPS  ، ردیاب می تواند مسیر یابی را با دقت و سرعت بالا انجام دهد. در صورت به سرقت رفتن خودرو با استفاده از اپلیکیشن موبایل ،صفحات وب و همچنین ارسال پیامک از سمت دستگاه شما می توانید محل دقیق وسیله نقلیه خود را بر روی نقشه پیدا کنید.
ویدئو پروژکتر ، اندرویدی جیبی
مدل HGM-P8

این دستگاه ویدئو پروژکتور اولین و سبک ترین ویدئو پروژکتور دارای سیستم عامل اندروید در ایران می باشد
این ویدئو پروژکتور که تنها 275 گرم وزن دارد قابل حمل بوده و به شبکه بی سیم نیز به صورت مستقیم متصل می شود. با استفاده ازسیستم عامل موجود بر روی این پروژکتور قابلیت ادیت و ویرایش فایل های آفیس را دارا
می باشید و هر کجا و هر زمان میتوانید تصاویری زیبا و استثنائی خلق کنید.
این دستگاه از ورودی های  HDMI , USB , Micro SD , پشتیبانی می کند.
دوربین هوشمند ، وایرلس جهت مصارف خانگی و اداری
مدل HGM-08

دوربین وایرلس هوشمند با قابلیت دید در شب. همچنین ضبط صدا و ارسال آن بصورت آنلاین با استفاده از نرم افزار اندروید و iOS. همچنین این دوربین با استفاده از پایه مغناطیسی خود قابلیت چرخش 360 درجه را نیز داراست. این دوربین هوشمند قابلیت تشخیص حرکت ، عکاسی و ارسال عکس را نیز دارد.
پاور بانک ، Maxco دارای 10400 میلی آمپر ظرفیت
مدل HGM-T5

پاور بانک MAXCO با 10400 میلی آمپر ظرفیت توانایی شارژ کامل دستگاه شمارا را تا 5 بار داراست. همچنین این دستگاه دارای دو خروجی 1 و 2.1 آمپر می باشد.
این پاور بانک در 7 ساعت شارژ کامل شده و میزان ظرفیت خود را به وسیله چراغ های LED موجود بر بروی دستگاه نمایش میدهد.
این دستگاه در سه رنگ نقره ای - مشکی - آبی عرضه می شود.
لامپ LED بلوتوثی ، با قابلیت تغییر رنگ
مدل HGM-L4

لامپ LED بلوتوثی با استفاده از بهترین برند های لامپ (CREE) زیبایی را به محیط شما می آورد. این لامپ با قابلیت تغییر نور و رنگ لامپ بهترین تغییرات ممکن را به شما عرضه می دارد. این لامپ با نرم افزار موبایل خود توانایی کنترل چندین لامپ و تغییر رنگ و نور آنها را دارد. این لامپ توانایی تغییر رنگ و نور خود همراه با پخش موسیقی را نیز دارد.
ردیاب خودرو ،  ضد آب و گرد وغبار مدل HGM-01 دانلود برنامه نسخه اندروید ردیاب (وسیله نقلیه) دستور العمل راه اندازی و کار با دستگاه  ردیاب خودرو مدل HGM-01
ردیاب  خودرو آهنربایی HGM-03S دانلود برنامه نسخه اندروید ردیاب (وسیله نقلیه) دستور العمل راه اندازی و کار با دستگاه  ردیاب خودرو مدل HGM-03S
ردیاب خودرو آهنربایی ضد آب و گرد و غبار باطری 2600 میلی آمپری مدل HGM-03K دانلود برنامه نسخه اندروید ردیاب (وسیله نقلیه) دستور العمل راه اندازی و کار با دستگاه  ردیاب خودرو مدل HGM-03K
دانلود برنامه نسخه اندروید ردیاب (شخصی) راهنمای استفاده از پلاتفرم (پورتال)
ردیاب ویژه کودکان و دانش آموزان مدل HGM-09 دانلود برنامه نسخه اندروید ردیاب (وسیله نقلیه)
ردیاب ویژه بیماران آلزایمری و سالمندان ردیاب مدل HGM-07B دانلود برنامه نسخه اندروید ردیاب (شخصی) مزایای ردیاب ویژه سالمندان
ردیاب خودرو  ردیاب خودرو هوشمند ردیاب خودرو مدل HGM-06E دانلود برنامه نسخه اندروید ردیاب (وسیله نقلیه) دستور العمل راه اندازی و کار با دستگاه  ردیاب خودرو مدل HGM-01
دانلود برنامه نسخه اندروید ردیاب (وسیله نقلیه) دستور العمل راه اندازی و کار با دستگاه ردیاب خودرو
دانلود برنامه نسخه اندروید ردیاب (وسیله نقلیه) دستور العمل راه اندازی و کار با دستگاه ردیاب خودرو
پورتال جهت استفاده کاربران پورتال  PlatForm  مدیران راهنمای استفاده از برنامه نسخه اندروید ردیاب (وسیله نقلیه)
ردیاب خودرو با قابلیت دیاگ خودرو مدل HGM-230 راهنمای استفاده از پلاتفرم (پورتال)
ردیاب هوشمند با قابلیت شنود مدل HGM-06N راهنمای استفاده از پلاتفرم (پورتال)
ردیاب کارمندان ، بازاریابان و ویزیتور ها مدل HGM-07 پورتال   Plat Form مدیران
راهنمای استفاده از پلاتفرم (پورتال) مزایای ردیاب کودکان ، ردیاب دانش آموزان
دستور العمل راه اندازی و کار با نرم افزار دستگاه  ردیاب (شخصی) راهنمای استفاده از پلاتفرم (پورتال)
ردیاب ماشین HGM-01
ردیاب آهنربایی HGM-03S
ردیاب خودرو اهنربایی HGM-03K
ردیاب کارمندان ، ویزیتورها HGM-07
ردیاب  کودکان ،ردیاب دانش آموزان،HGM-09
ردیاب بیماران آلزایمری ،ردیاب سالمندان ،HGM07B
ردیاب خودرو ، HGM-06E
ویدئو پرژکتور HGM-P3
ردیاب هوشمند با قابلیت دیاگ HGM-230
ردیاب خودرو،ردیاب ماشین،HGM-06N
ویدئو پرژکتور جیبی HGM-P3
پاور بانک HGM-T5
لامپ LED HGM-L4
پورتال جهت استفاده کاربران پورتال  PlatForm  مدیران راهنمای استفاده از برنامه نسخه اندروید ردیاب (وسیله نقلیه)
پورتال جهت استفاده کاربران پورتال  PlatForm  مدیران راهنمای استفاده از برنامه نسخه اندروید ردیاب (وسیله نقلیه)
پورتال جهت استفاده کاربران پورتال  PlatForm  مدیران راهنمای استفاده از برنامه نسخه اندروید ردیاب (وسیله نقلیه)
قیمت 00000 ریال
قیمت 0 ریال
قیمت 00000 ریال
قیمت 0000 ریال
قیمت 0000 ریال
قیمت 0000 ریال
قیمت 00000 ریال
قیمت 0000 ریال
قیمت 0000 ریال
دوربین خانگی
ویدئو پرژکتور اندرویدی سه بعدی ، قابل حمل مدل HGM-P3
ویدئو پروژکتر اندرویدی جیبی مدل HGM-P8
دوربین هوشمند وایرلس جهت مصارف خانگی و اداری مدل HGM-08
پاور بانک Maxco دارای 10400 میلی آمپر ظرفیت مدل HGM-T5
لامپ LED بلوتوثی با قابلیت تغییر رنگ مدل HGM-L4
قیمت  0000 ریال
قیمت  000 ریال
 
 
 
 
 
 
 
86072170 - 86072181
ساعت تماس: همه روزه از شنبه تا چهار شنبه 9 تا 17
Info@bagps.ir
تلفن مستقیم : 09389161121
جوابگویی همه روزه حتی در ساعات غیر اداری و ایام تعطیل
سامانه پیامک 10002817
صفحه آپارات گروه مهندسی همگام
گروه مهندسی همگام
ردیاب خودرو ضد آب و گرد و غبار مدل HGM-01 ردیاب خودرو آهنربایی ضد آب و گرد و غبار مدلHGM-03S ردیاب  خودرو آهنربایی ضد آب و گرد و غبار مدلHGM-03K ردیاب کارمندان ، بازاریابان و ویزیتور ها مدل HGM-07 ردیاب ویژه کودکان و دانش آموزان مدل HGM-09 ردیاب ویژه بیماران آلزایمری و سالمندان مدل HGM-07B ردیاب خودرو هوشمند مدل HGM-06E
ویدئو پرژکتور اندرویدی  سه بعدی ، قابل حمل مدل HGM-P3 ردیاب خودرو با قابلیت دیاگ خودرو مدل HGM-230 ردیاب هوشمند با قابلیت شنود مدل HGM-06N ویدئو پروژکتر اندرویدی جیبی مدل HGM-P8 دوربین هوشمند وایرلس جهت مصارف خانگی و اداری مدل HGM-08 پاور بانک Maxco دارای 10400 میلی آمپر ظرفیت مدل HGM-T5 لامپ LED بلوتوثی با قابلیت تغییر رنگ مدل HGM-L4
گروه مهندسی همگام نماینده انحصاری Concox درایران
گروه مهندسی همگام نماینده انحصاری Jimi Electronic درایران
مجوزها
نقشه سایت
آدرس گروه فنی همگام در نقشه
نمونه کارها
concox