”مزایای ردیاب برای سالمندان “

ابزاری هوشمند برای کنترل تردد سالمندان و بیماران الزایمری

شاید یکی از دغدغه های فکری خانواده هایی که بیماران آلزایمری دارند مراقبت از آنها باشد.
ممکن است یکی از اعضا ی خانواده شما ازجمله پدر،مادر یا فرزندان شما دچار بیماری آلزایمر باشند مسلما همه اعضای خانواده برای شما عزیز و محترم هستند و شما دوست دارید هرکاری انجام دهید و هر وسیله ای بخرید تا بتوانید به راحتی از آنها مراقبت کنید.
با استفاده از ردیاب می توانید مکان دقیق فرزندان خود را بفهمید یا هر کدام از اجزای خانواده که برای شما مهم هستند
حتی پدر و مادری که دچار بیماری آلزایمر هستند.
در اینجا مزایای ردیاب برای بیماران آلزایمری را مشاهده می کنید و می توانید با خرید دستگاه نگرانی های خود را کاهش دهید  و درصورتی که سر کار هستید و امکان مراقبت دائمی از پدر و مادر خود را که دچار بیماری آلزایمر هستند ندارید و نمی توانید درب خانه را به روی آنها قفل کنید.


مزایای ردیاب برای بیماران آلزایمری

:

1-تعین محل و ردیابی:

با استفاده از دستگاه ردیاب می توانید محل دقیق هر کدام از اجزای خانواده یا حتی پدر و مادر سالخورده خود را که دچار
بیماری آلزایمر هستند را ردیابی کنید . به نصب این دستگاه شما می توانید هر زمانی که آنها به کمک نیاز داشتند سریعا
به آنها کمک کنید.

2-کمک  به آنها :

یکی از ویژگی های دستگاه ردیاب این است که زمانی که بیماران آلزایمری نیازمند کمک باشند شما می توانید با این دستگاه سریعا مطلع شوید و خودتان را به آنها برساند و به آنها کمک کنید.

3-هشدار:

زمانی که شما دستگاه ردیاب داخل جیب پدر مادرتان یا هر شخصی دیگر که دچار بیماری آلزایمر است قرار می دهید می توانید دستگاه را طوری تنظیم کنید که در صورت رخ دادن حادثه ای برای آنها یا خارج شدن از محدودی جغرافیایی که برای  دستگاه تعیین کرده اید سیستم هشداربه گوشی ،تبلت ،لپ تاپ یا کامپیوتراعلان خطر کند و شما را باخبر کند.

4-کاهش نگرانی :

شاید بارها برای شما این اتفاق رخ داده باشد که سرکار بروید اما تمام فکر شما سوی پدر و مادرتان باشد که دچار
بیماری آلزایمر است و نگران باشید که در چه حالی است و کجاست .
با نصب دستگاه ردیاب برای بیماران آلزایمری شما می توانید هر لحظه از مکان آنها و سالم بودن آنها مطلع شوید و نفس
راحتی بکشید.
نزدیک 60 درصد از بیماران آلزایمری  حرکات غیر قابل پیش بینی انجام می دهند و بیرون از خانه می روند و گم میشوند زیرا دچار فراموشی می شوند با نصب ردیاب دیگر نیاز نیست که 24 ساعته از آنها مراقبت کنید .
با بالا رفتن سن آدمها دچار مشکلات جسمانی می شوند و حتی بیماری هایی چون فشار خون،قند و آلزایمر را تجربه می کنند بیماری آلزایمر در سنین بزرگسالان اتفاق می افتد و آن براثر فراموش کردن حافظه می باشد به عنوان مثال شما از خیابان، کوچه یا محله ای عبور می کنید اما ده دقیقه بعد فراموش می کنید که کجا رفته بودید.
به همین دلیل استخدام کردن پرستار برای این بیماران الزامی می باشد اما در واقع آیا می توان درب منزل را بر روی آنها بست یا خیر.
با استفاده از دستگاه ردیاب برای بیماران آلزایمری می توان آزادی را به آنهابرگرداند زیرا با نصب دستگاه ردیاب جی پی اس دیگر نیاز نیست که در اتاق یا خانه را بر روی پدر و مادر خود یا دیگر اعضای خانواده که دچار بیماری آلزایمر هستند ببندید.
با توجه به مزایای نصب ردیاب برای بیماران آلزایمری برای کاهش نگرانی ها خود وجلوگیری از رخ دادن حوادث
ناگواربرای بیماران خود و همچنین کمک  به موقع به آنها نسبت به خرید آنها از شرکت ما اقدام کنید.


گم شدن کودکان
گم شدن ممکن است به منظور خرید رفتن، قدم زدن، گردش و یا حتی حین بازی در حیاط پیش بیاید. ممکن است شما لحظه ای حواستان نباشد و ببنید که کودکتان رفته است. این وضعیت از این نظر نگران کننده است که کودکان اغلب از خطر آگاهی ندارند، گاهی مسیر را اشتباه می روند و دیگر قدرت بازگشت و یا پیدا کردن خانه را ندارند.
برای جلوگیری از گم شدن کودکان دست به کار شوید، ردیاب به داد شما می رسد.
اخبار نجات مرد آلزایمری پس از 3 روز سرگردانی پدر داوود عابدی پس از تقریبا چهار روز جستجو پیدا شد بازگشت پيرمرد گمشده به آغوش خانواده پیرمرد آلزایمری بعد از یکماه سرگردانی پیدا شد نجات پيرمرد 73 ساله نجات پیرمرد آلزایمری پس از 5 روز در جنگل های مشگین شهر
 
 
 
 
 
 
 
86072170 - 86072181
ساعت تماس: همه روزه از شنبه تا چهار شنبه 9 تا 17
Info@bagps.ir
تلفن مستقیم : 09389161121
جوابگویی همه روزه حتی در ساعات غیر اداری و ایام تعطیل
سامانه پیامک 10002817
صفحه آپارات گروه مهندسی همگام
گروه مهندسی همگام
ردیاب خودرو ضد آب و گرد و غبار مدل HGM-01 ردیاب خودرو آهنربایی ضد آب و گرد و غبار مدلHGM-03S ردیاب  خودرو آهنربایی ضد آب و گرد و غبار مدلHGM-03K ردیاب کارمندان ، بازاریابان و ویزیتور ها مدل HGM-07 ردیاب ویژه کودکان و دانش آموزان مدل HGM-09 ردیاب ویژه بیماران آلزایمری و سالمندان مدل HGM-07B ردیاب خودرو هوشمند مدل HGM-06E
ویدئو پرژکتور اندرویدی  سه بعدی ، قابل حمل مدل HGM-P3 ردیاب خودرو با قابلیت دیاگ خودرو مدل HGM-230 ردیاب هوشمند با قابلیت شنود مدل HGM-06N ویدئو پروژکتر اندرویدی جیبی مدل HGM-P8 دوربین هوشمند وایرلس جهت مصارف خانگی و اداری مدل HGM-08 پاور بانک Maxco دارای 10400 میلی آمپر ظرفیت مدل HGM-T5 لامپ LED بلوتوثی با قابلیت تغییر رنگ مدل HGM-L4
گروه مهندسی همگام نماینده انحصاری Concox درایران
گروه مهندسی همگام نماینده انحصاری Jimi Electronic درایران
مجوزها
نقشه سایت
آدرس گروه فنی همگام در نقشه
نمونه کارها
concox