1-با کلیک بر روی دستگاه مورد نظر می توان موقعیت  مکانی دستگاه  را بر روی نقشه مشاهده کرد . (شکل زیر(
اگر بر روی نقشه  ، روی دستگاه کلیک کنید(مشخص شده) مشخصات ردیاب را نمایش می دهد که شامل عدد انحصاری دستگاه IMEI) ( و وضعیت دستگاه، وضعیت روشن یا خاموش بودن ACC که همان برق خودرو می باشد، آخرین به روز رسانی، روش مکان یابی و .. می باشد.
پورتال یا Plat Form  جهت استفاده مدیران 
ابتدا در یکی از
Broweser های اینترنت،  آدرس www.igpsco.ir را وارد میکنیم. که پنجره زیر  نمایش داده می شود.در قسمت 1 که در شکل شاهده می شود نام کاربر (که مورد تایید شرکت قرار گرفته است) را وارد میکنیم و در قسمت 2 پسورد مربوط به نام کاربری وارد میشود .
ردیاب ، پورتال مدیران برای ردیاب
1- وارد پنل کنترلی دستگاه ردیاب شویم.(شکل زیر ) سپس وارد قسمت نمایش می شویم تا دستگاه مورد نظر را ردیابی و تنظیم کنیم.
ردیاب خودرو ، ردیابی خودرو
1- در قسمت 1 همانطور که در شکل مشخص شده است ، ابتدا نقشه را روی Google Map قرار داده تا نقشه گوگل فعال شود و سپس بر روی سرگروه(مدیر) که در قسمت 2 مشخص شده کلیک کرده تا اعضای گروه مشخص شوند روی یکی از اعضا گروه کلیک کرده در قسمت 3 مشاهده می شود که این دستگاه در چه وضعیتی قرار دارد به طور مثال در شکل زیر با کلیک بر روی gh ، دستگاه HGM سبز رنگ است و روشن است ولی در حالت توقف می باشد.
2-
حالتهای ایجاد شده برای دستگاه شامل موارد زیر می باشد
3-
حرکت :دستگاه در حال حرکت است
4-
توقف:دستگاه توقف کرده است
5- Online
درتستگاه در حالت آماده به کار است
6- Off Line
دستگاه غیر فعال می باشد که دراین حالت یا شارژ سیمکارت تمام شده و یا شارژ باطری دستگاه به اتمام رسیده است.
7-
خروج ، دستگاه بر روی پروتال فعال نشده است و ارتباط دستگاه با سرور قطع شده است.
ردیاب ماشین ،نقشه برای ردیاب
برق ردیاب ، ردیاب ماشین
1- در قسمت 1 مشخص شده از شکل زیر بر روی گزینه بیشتر کلیک کرده  زیر مجموعه های target infoو Geofence و ... نشان داده می شود که در ادامه هر کدام را به طور کامل توضیح داده می شود.
ردیاب در ،ردیاب ماشین
با انتخاب قسمت target info (در شکل بالا قسمت 2 ) میتوان به ترتیب شماره منحصری دستگاه IMEI  ، زمان فعال شدن و غیر فعال شدن دستگاه، شماره سیم کارت که داخل دستگاه قرار دارد را مشاهده نمود.
غیرفعال کردن ردیاب ، غیر فعال کردن ردیاب خودرو
§ § با انتخاب قسمت   Geo-fance از منوی بیشتر، پنجره بالا نمایش داده می شود در این قسمت ADD (1) را انتخاب کرده پنجره (2) باز می شود که می توان محدوده جغرافیایی که دستگاه مجاز است در آن قرار بگیرد را می توان تعیین کرد به این صورت که اگر قسمت Type ، Circle را انتخاب کنیم به مرکز دستگاه و به شعاع دلخواه که بر روی شکل می توان تعیین کرد یک دایره در نظر می گیرد که اگر ردیاب از این محدوده وارد یا خارج شود و یا وارد شود و یا فقط خارج شود پیغام آلارم برای شماره های SOS تعیین شده برای دستگاه ارسال خواهد شد.   اگر در قسمت 2 گزینه costomize انتخاب شود می توانیم یک مربع یا یک مستطیل و یا هر شکل دیگری را برای تعیین محدوده ردیاب انتخاب کنیم (شکل زیر1و2) پس از تعیین محدوده یک اسم برای تنظیما ت انتخاب کرده و بر روی دکمه ذخیره کلیک می کنیم.
ردیاب خودرو با sos ،قسمت sos ردیاب
§ همانطور که در شکل زیر مشاهده می شد با کلیک بر روی بیشتر گزینه صدور دستور را انتخاب می کنیم . در پنجره 1 باز می شود . که در این قسمت می توان به دستگاه دستورات  تنظیمات و نیز دستورات کنترلی را با کامت مربوطه داد به طور مثال دستور Status# در قسمت محتوا وارد می شود و وارد کردن رمز وارد شده به پنل و زدن دکمه confirm می توان  وضعیت دستگاه را مشاهده کرد (دستورات در دفترچه  راهنمای دستگاههای ردیاب به طور کامل آمده است)
ردیاب  خودرو ، ردیاب شخصی ، ردیاب ماشین ، ردیاب
همانطور که در شکل زیر مشاهده میشود با کلیک بر روی بیشتر گزینه Command catalog  کلیک می کنیم  پنجره 1 مشاهده میشود که در قسمت SIM card No.  شماره سیمکارتی که در داخل دستگاه وجود دارد نمایش داده می شود.
سیمکارت ردیاب ، ردیاب ماشین ، ردیاب
§ همانطور که در شکل زیر مشاهده میشود با کلیک بر روی بیشتر گزینه Catalog   Command را انتخاب می کنیم.  پنجره 1 مشاهده میشود که در قسمت  Set Over Speed alarm   با فعال کرد این قسمت می توان به طور مثال  اگر 20 ثانیه خودرو با سرعت 100 کیلومتر بر ساعت حرکت کند پیغام آلارم به شماره SOS یا از طریق اینترنت GPRS به پورتال ارسال می گردد.
ردیاب ، جی پی آر اس ردیاب
ردیاب خودرو ،  ضد آب و گرد وغبار مدل HGM-01 دانلود برنامه نسخه اندروید ردیاب (وسیله نقلیه) دستور العمل راه اندازی و کار با دستگاه  ردیاب خودرو مدل HGM-01
پورتال جهت استفاده کاربران پورتال  PlatForm  مدیران راهنمای استفاده از برنامه نسخه اندروید ردیاب (وسیله نقلیه)
 
 
 
 
 
 
 
86072170 - 86072181
ساعت تماس: همه روزه از شنبه تا چهار شنبه 9 تا 17
Info@bagps.ir
تلفن مستقیم : 09389161121
جوابگویی همه روزه حتی در ساعات غیر اداری و ایام تعطیل
سامانه پیامک 10002817
صفحه آپارات گروه مهندسی همگام
گروه مهندسی همگام
ردیاب خودرو ضد آب و گرد و غبار مدل HGM-01 ردیاب خودرو آهنربایی ضد آب و گرد و غبار مدلHGM-03S ردیاب  خودرو آهنربایی ضد آب و گرد و غبار مدلHGM-03K ردیاب کارمندان ، بازاریابان و ویزیتور ها مدل HGM-07 ردیاب ویژه کودکان و دانش آموزان مدل HGM-09 ردیاب ویژه بیماران آلزایمری و سالمندان مدل HGM-07B ردیاب خودرو هوشمند مدل HGM-06E
ویدئو پرژکتور اندرویدی  سه بعدی ، قابل حمل مدل HGM-P3 ردیاب خودرو با قابلیت دیاگ خودرو مدل HGM-230 ردیاب هوشمند با قابلیت شنود مدل HGM-06N ویدئو پروژکتر اندرویدی جیبی مدل HGM-P8 دوربین هوشمند وایرلس جهت مصارف خانگی و اداری مدل HGM-08 پاور بانک Maxco دارای 10400 میلی آمپر ظرفیت مدل HGM-T5 لامپ LED بلوتوثی با قابلیت تغییر رنگ مدل HGM-L4
گروه مهندسی همگام نماینده انحصاری Concox درایران
گروه مهندسی همگام نماینده انحصاری Jimi Electronic درایران
مجوزها
نقشه سایت
آدرس گروه فنی همگام در نقشه
نمونه کارها
concox