پسربچه ۸ ساله دلفانی  مفقودشده و والدینش مدعی اند که در سیلاب غرق شده است

 
فرماندار دلفان در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در دلفان اظهار داشت: ظهر امروز خانوادهای در شهر دلفان از مفقود شدن پسربچه هشتساله خود خبردادند و اظهار داشتند که فرزندشان در سیلاب غرقشده است.
وی با اشاره به اینکه این پسربچه صبح زود مفقودشده است افزود: اظهارات والدین این کودک مبهم است چراکه آنها تا ظهر عکسالعملی برای مفقود شدن فرزندانشان نشان ندادهاند و اکنون نیز شاهد غرق شدن فرزندشان را پسربچهای میدانند که در روستا و اطلاع بیشتری در این زمینه ندارند.
فرماندار دلفان عنوان کرد: منزل این کودک مفقودشده در داخل شهر دلفان و در خیابان ساحلی مسیر رودخانه است که احتمال میرود براثر بیاحتیاطی در رودخانه غرقشده باشد.
وی به تلاش نیروهای جمعیت هلالاحمر و نیروی انتظامی شهرستان دلفان برای پیدا کردن این پسربچه اشاره کرد و گفت: جستجو برای پیدا کردن این پسربچه هنوز به نتیجهای نرسیده و تلاشها همچنان ادامه دارد.
 
 
 
 
 
 
 
86072170 - 86072181
ساعت تماس: همه روزه از شنبه تا چهار شنبه 9 تا 17
Info@bagps.ir
تلفن مستقیم : 09389161121
جوابگویی همه روزه حتی در ساعات غیر اداری و ایام تعطیل
سامانه پیامک 10002817
صفحه آپارات گروه مهندسی همگام
گروه مهندسی همگام
ردیاب خودرو ضد آب و گرد و غبار مدل HGM-01 ردیاب خودرو آهنربایی ضد آب و گرد و غبار مدلHGM-03S ردیاب  خودرو آهنربایی ضد آب و گرد و غبار مدلHGM-03K ردیاب کارمندان ، بازاریابان و ویزیتور ها مدل HGM-07 ردیاب ویژه کودکان و دانش آموزان مدل HGM-09 ردیاب ویژه بیماران آلزایمری و سالمندان مدل HGM-07B ردیاب خودرو هوشمند مدل HGM-06E
ویدئو پرژکتور اندرویدی  سه بعدی ، قابل حمل مدل HGM-P3 ردیاب خودرو با قابلیت دیاگ خودرو مدل HGM-230 ردیاب هوشمند با قابلیت شنود مدل HGM-06N ویدئو پروژکتر اندرویدی جیبی مدل HGM-P8 دوربین هوشمند وایرلس جهت مصارف خانگی و اداری مدل HGM-08 پاور بانک Maxco دارای 10400 میلی آمپر ظرفیت مدل HGM-T5 لامپ LED بلوتوثی با قابلیت تغییر رنگ مدل HGM-L4
گروه مهندسی همگام نماینده انحصاری Concox درایران
گروه مهندسی همگام نماینده انحصاری Jimi Electronic درایران
مجوزها
نقشه سایت
آدرس گروه فنی همگام در نقشه
نمونه کارها
concox